o nas

Kim Jesteśmy
Witamy w świecie Silesian MMA – największej federacji mieszanych sztuk walki (MMA) na Śląsku! Jesteśmy dumni, że możemy być platformą dla młodych i obiecujących talentów, jak i doświadczonych wojowników, którzy z każdym dniem udowadniają, że Śląsk to prawdziwa kuźnia mistrzów w MMA.

nasza misja

Jesteśmy nie tylko organizatorami walk MMA, ale też platformą wspierającą młode i mało znane talenty. Nasza misja to nie tylko umożliwienie zdobycia doświadczenia i rozwinięcia umiejętności, ale również prowadzenie zbiórek na wsparcie nadchodzących gwiazd, jak Tayson. Dodatkowo, zbieramy środki na otworzenie klubu sportowego dla dalszego rozwoju lokalnej sceny MMA.

5 lat na rynku

ponad 50 zawodników

Nr.1 na śląsku

Co Nas Wyróżnia

Silesian MMA to nieodłączny element sportowej mapy miasta Mysłowice. Jesteśmy związani z lokalną społecznością i dążymy do tego, aby każda nasza gala była nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również świętem dla mieszkańców regionu.

Współpraca i Sponsoring

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, sponsoringiem zawodników czy reklamą podczas naszych gal, zapraszamy do kontaktu z administratorem:
biuro@vipevent4you.pl
tel. 666-666-068

SILESIAN MMA CENTRUM SPORTOWE

STWÓRZMY RAZEM KOPALNIE TALENTÓW

Od początku powstania Fundacji jednym z głównych założeń było stworzenie miejsca w którym będziemy wspierać MŁODYCH SPORTOWCÓW z regionu w realizacji swoich marzeń.

Miejsce, w którym każdy jest równy - a jedynie co będzie się liczyło to miłość do Sportu. W tym roku mamy Jubileusz 5 lat swojej działalności.